tldr: Generalnie przypadkiem…

tldr: Generalnie przypadkiem stworzyliśmy technologie o 25 lat wyprzedającą Steam, te nowe sklepy z grami się przecież niczym od siebie nie różnią xD. Z tej okazji przez najbliższe 2 miesiące będziemy rozdawać wykopkom tyle # – nowej jednostki wymiany wolnorynkowym oprogramowaniem ile wlezie.

zapraszam wszystkich na meet gdzie odpowiadam na pytania: do 17 do 22
https://meet.google.com/xwd-cmxk-ivi

Whitepaper: https://hashup.it/whitepaper.pdf
Strona o projekcie: https://hashup.it/
Jak dostać # bez żadnych danych osobowych: https://hashup.it/howtogethash.pdf

Generalnie BEP20: 0x2ce9DAaaecF41914504d60Ea9c7C8dF1dC44BA9f Dodawajcie to do metamaska czy innych portfeli. Na scentralizowane giełdy wejdziemy w przeciągu 3-6 miesięcy.

Wysyłajcie swoje adresy, na każdy adres wysyłam wedle uznania od 100# do 5000#. Będę wszystko czytał, im będę widział że ktoś poświęcił więcej czasu na napisanie merytorycznego komentarza tym więcej # dostanie. Spędźcie chwilę na naszej stronie, przeczytajcie whitepaper. To naprawdę nie jest kolejny kryptowalutowy scam, tylko jeden z najlepszych wykorzystań blockchain jakie widziałem.

Wszystko zaczęło się tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/57572717/w-skrocie-plan-pierwszej-polskiej-otwartej-na-spol/
Dziękuję za wszystkie plusy, bez osób które potem do mnie napisały projekt zostałby porzucony.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad #, prowadziliśmy calle które były publiczne, godziny spędziliśmy nad whitepaper. Projekt ma ogromny potencjał,

Nie chce żadnych waszych danych tylko wasze adresy Binance Smart Chain, na które będę wysyłał # ile wlezie.

Wszystkich # jest 2 137 000 000, chociaż w obrocie przed wejściem na nowy blockchain będzie 1 037 000 000 #. Wykopki dostaną 21 370 000#, więc około 2.1%, które jakkolwiek by to nie brzmiało na ten moment są już warte około 2mln złoty 🙂

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale najlepsze kryptowaluty postają właśnie w taki sposób jak ta. Razem ze zdecentralizowaną społecznością.

Roadmap tylko dla wykopków:
1. Rozdajemy tyle # na wykopie ile wlezie, płacimy za pracę przy projekcie #, zatrudniamy co lepszych programistów i menagerów chcących rzucić korpo albo janusz-soft tak jak ja.
2. Robimy taką pompe na reddicie, że każdy tutaj będzie zarobiony po pachy a my zgarniemy wystarczająco kasy żeby dowieźć temat do końca w przeciągu najbliższych 3-5 lat.

Roadmapa projektu:

1. Obecnie pracujemy nad pierwszą wolnorynkową grą, której będzie 10 000 sztuk, będzie ją można kupić tylko za #.

2. Przed premierą pierwszej wolnej gierki robimy pompę na reddit. Premiera pierwszej uwolnionej gierki to 17.09.2021. Gierka będzie listowana na GameCap.io, taki spis wszystkich wolnorynkowych gier. Od razu po premierze będą możliwe przeprowadzania IGO czyli Inicial Game Offering. Taka zupełnie nowa metoda finansowania oprogramowania.

Kod # na Binance Smart Chain: https://bscscan.com/address/0x2ce9daaaecf41914504d60ea9c7c8df1dc44ba9f#code

Taguję #rozdajo , bo w końcu robię największe kilku miesięcznie rozdajo jakie wykop widział. I choćby 1 # kosztował 10$ a mi zostanie 1mln # dla wykopków to je dostaniecie :).

Generalnie ciągle rekrutujemy i potrzebujemy waszej promocy. Więc jak ktoś chce rzucić korpo, albo janusz-soft to zapraszam do nas. Narazie płacimy #, ale pewnie zaraz będzie już normalna kasa, bo projekt jest zbyt dobry by go nie wdrożyć. Zresztą już mamy nawet jakieś drobne.

#programista15k #kryptowaluty #programowanie #praca #pracait #pracazdalna #blockchain

I przede wszystkim => #up . Pod tym tagiem wrzucam zlecenia na zadania.

Grupa na FB gdzie rekrutujemy i dajemy zadania za #: https://www.facebook.com/groups/197840615394908
Programistów zachęcam do zapoznania się z whitepaper i zakładką MVP, teraz skupiamy się na dostarczeniu tego rozwiązania. W przeciągu 2-3 miesięcy chcemy dostarczyć platformę do generowania IKO czyli Inicial Key Offering.

Będziemy potrzebować pomocy, wybierzcie do kogo najpierw uderzamy.

Wołam plusujących poprzednie wołanko, żeby jak najwięcej osób dostało #. Oby serwery wykopa wytrzymały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obiecujemy, że jak dowieziemy temacik to kupimy wykopa i naprawimy tagi.

Szykuje mi się ciekawa przygoda, dzięki za wszystko. Najbliższe 5 lat będę prawdopodobnie pracował nad tym projektem, rzucam pracę w janusz-sofcie i lecimy uwolnić rynek oprogramowania. Trzymajcie za nas kciuki. Jesteście pierwszymi posiadaczami #.