Śmiecham z użytkowników…

Śmiecham z użytkowników @rysiekryszard @Elmer_Fudd i jeszcze jakaś zielonka, ale widzę już zbanowana za multi xD

Zostałem wywołany to coś tam napiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest projekt nowej crypto Hash

No ok, nowy projekt nie każdemu się podoba, niektórym tak, inni tylko chcą mieć profilaktycznie trochę w portfelu no generalnie ilu ludzi tyle motywacji.
Wyżej wymienieni panowie produkują elaboraty jaki to Hash jest chuj*wy. Nie chodzi mi tutaj w tym wpisie o obronę projektu bo pewnie napisalibyśmy tutaj drugą biblię a o sam styl dyskusji, który nie wiem co ma na celu.

Jak macie jakieś uwagi to przekażcie je bez osobistych wycieczek, @OrzechowySos sobie to przeczyta i zastosuje jeżeli uzna to za zasadne i tyle. Projekt może wypalić, może nie wypalić, może skończy jak wiele innych zapomnianych już projektów, ale dajcie ludziom działać – niech się sparzą, niech przegrają, może się czegoś nauczą a nauczą się na pewno. Może zaistnieją jakieś niespodziewane okoliczności i projekt się uda albo się wszystko zjebie i ch*j xD. Możliwości jest wiele a wy prezentujecie takie typowe negatywne podejście do sprawy.

@OrzechowySos zaprosił wszystkich kulturalnie do dyskusji a wy zaczynacie wyzywać ludzi od żebraków xD co jest z wami nie tak? Hash jest rozdawany to ludzie chcą trochę z czystej ku*wa ciekawości, pohodlują, może sprzedadzą a może nawet to nie wjedzie na giełdę, ale na miłość boską co wam do tego, dlaczego zaglądacie ludziom do portfeli?

I tak @rysiekryszard @Elmer_Fudd dam swój adres bo chce ku*wa Hashu i nic wam do tego XDDD

0xd00A78013c0d4015b4bbD3C87e5C072Cac88AeAA

#up #kryptowaluty